18.5.2017
 
Chystáte sa usporiadať záhradné párty? Prinášame typy, na čo nezabudnúť a deň si dokonale užiť.
 
 

Bojujte s nepriazňou počasia

Stalo sa vám tiež, že vaši starostlivo naplánovanú oslavu na záhrade zmarilo počasie? Tento problém bude minulosťou, ak použijete party stan. Jedná sa o väčšia verzia plachtových altánov, ktoré poskytnú ochranu pred dažďom a vetrom. Najväčší stany bez obáv pojmú aj desiatky ľudí, je možné ich aj jednoducho vykurovať. Vo zvolenom termíne vás tak nezaskočí žiadne počasie.
 
 

Riešenia pre malé akcie

Chystáte len malú rodinnú oslavu? Nemusíte kupovať dvanásťmetrový stan. Riešením je tiež malý nožnicový stan. Vďaka systému jednoduchej konštrukcie stačí tento stan len roztiahnuť a okamžite máte pripravený prístrešok pre akékoľvek počasie. Po skončení akcie stan zase úplne jednoducho zložíte. Vybrať si môžete z mnohých modelov, farieb i veľkostí. Ľahko prispôsobíte tieto plachtové výrobky svojim požiadavkám. Napríklad je možné vybaviť policami ako príručný sklad alebo len nábytkom.
 
 

Nápoje

Ak je súčasťou vašej záhrady elektrina, nie je problém nainštalovať do záhrady chladničku s chladenými nápojmi. Hosťom môžete vyjsť v ústrety zapožičaním výčapného zariadenia a môžete podávať čapované pivo. Pípu môžete tiež umiestniť pod plachtovým altánkom, ktorý zamedzí slnečným lúčom ohrievať pivo.
 
 

Dostatok miest na sedenie

 
Problém je na všetkých typoch akcií nedostatok miest na sedenie. Rozhodne nie je potrebné nijako experimentovať. Do záhradného stanu môžete umiestniť lavičky, stoličky či rovno záhradné sety z dreva alebo plastu, ktoré sa ľahko skladujú a prenášajú, nevadí im, keď hosť zabudne svoju stoličku na daždi.