Máte v pláne kúpiť garáž a váš dom, chalupu alebo chatu, kde chcete umiestniť prístrešok, v ktorom dominujú drevené a drevené prvky? Ak áno, takisto bude preferovaný prístrešok toho istého materiálu. Vždy by bolo okolie vášho domova vytvoriť jediný nerušený celok.

Drevo sa mieša do prírodných domovdreveny pristresek ostatani 1
Dokončená vila s hladkými bielymi stenami a množstvom presklených plôch v kovových rámoch bude vybavená hotovými kovovými, hliníkovými alebo oceľovými prístrešky. Pre domy, ktoré majú drevené obloženie, rôzne drevené prvky, ako sú balkóny alebo dokonca celé drevo, bude vhodnejšia hotová drevená kôlňa. Dom bude esteticky pekne naladený. Navyše sa nemusíte obávať drevenej kôlne. Niektorí stavitelia odrádzajú skutočnosť, že drevo nie je tak odolné ako kov.

Nebojte sa o vlhkosti vzduchu
Mnoho ľudí sa bojí, že drevo pracuje kvôli vlhkosti vzduchu a počasia. Kvapká v horúcom suchom počasí, rozmery sa zmenšujú, môžu prasknúť. Naopak, šíri sa na mokro. V príliš vlhkom prostredí môže hnilobu, špongiu atď., Ale nemusíte sa oň starať. Drevo lepené drevo sa používa na konštrukciu drevených autoportrétov len preto, aby sa eliminovali negatívne vlastnosti klasického dreva, to znamená jeho hygroskopicita.

Dokonalá ochrana pred dažďom a UV žiarením
Treba poznamenať, že lepené drevo pracuje a praskne vo vode výrazne menej ako jednoduché drevo. Môžete si nainštalovať drevený prístrešok, aby ste sa na nič nestarali. Strešnou krytinou môže byť trapézový plech podľa vášho výberu, bunkový polykarbonát v rôznych prevedeniach, ako sú číre, mliečne alebo dymové, alebo akrylové sklo. To zaručuje dokonalú ochranu pred dažďom, snehom a UV žiarením.