15.9.2017

Luxus a prístrešok na auto. Pripadá vám, že tieto dva pojmy nejdú dokopy? Ukážeme vám, že áno. Akokoľvek sa vám to možno nezdá pravdepodobné, oboje sa dokopy celkom dobre rýmuje. Váš pocit, že luxusné miesto pre vaše auto môže byť iba garáž, je celkom zle.

Svojpomocne ťažko docielite profesionálneho dizajnudreveny pristresek ostatani 4

Je to tak, luxus môže byť spojený napríklad aj s prístrešky na auto. Jednoduché prístrešky uvidíte kdekoľvek. Stretnete sa s nimi na rôznych miestach. Môžete si nejaký zostavenú aj sami svojpomocne, ale ťažko docielite to, aby mal dokonale profesionálny dizajn. Ak teda nie ste extrémne zruční kutilovia. Nechceme vás podceňovať, ale neočakávame, že budete schopní zvládnuť spracovanie dreva na profesionálnej úrovni. Našťastie to ani nemusíte.

Budete sa líšiť od davu

S hotovým dreveným prístreškom na auto sa dokonale odlíšite z davu. Môžete si byť istí, že spĺňa najnáročnejšie požiadavky na pohodlie. Dostávate do ruky dizajnérsky originál, ktorým vybočíte z priemeru. Skrášlite si okolie svojho domu, záhradu, vytvoríte unikátny estetický celok. Ako drevo sa používa smrek, ktorý má veľmi dobré vlastnosti. Môže odolávať počasiu a ak sa starostlivo staráte o prístrešie, bude to trvať roky.

Pokryjete svoju spotrebu elektriny

K dispozícii máte drevené prístrešky na autá parkovacie státie v mnohých rôznych podobách. Nemusíte sa teda uspokojiť len s tradičnou plochou či pultovou strechou, ktoré sú v našich krajoch u prístreškov asi najbežnejšie. Rovnako dobre môžete siahnuť aj po luxusnejšie sedlovej alebo valbovej streche. A perlička navrch. Ak uvažujete o kúpe malej solárnej elektrárne, ktorá by pokrývala vašu spotrebu elektrickej energie, je samozrejme možné umiestniť panely na strechu prístrešku. Budete mať tak solárnu elektráreň kedykoľvek k dispozícii.