18.9.2017

Chcete dať svojmu vozidlu prístrešie a neviete ako? Je to jednoduché. Vyberte si vhodný prístrešok. Garážové stojany majú niekoľko rôznych setov, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý vám vyhovuje dokonale. Bez problémov splní rad aj veľmi odlišných požiadaviek.

Profily s veľkou odolnosťou

Aké výhody vlastne drevený prístrešok na auto prináša? Existuje veľa. Predovšetkým sa na výrobu týchto prístreškov zvyčajne používa to najkvalitnejšie smrekové drevo. Jedná sa o drevené profily, ktoré sú mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom a patria medzi naozaj pekné doplnky, ktoré sa hodia do vášho rodinného domu.

Kvalitné rezivo predovšetkým

Z vyššie uvedeného vyplýva, že drevený automobilový prístrešok je plnohodnotná náhradná garáž vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Vždy sa jedná o kvalitný, riadne vysušené rezivo, ktoré je úplne dokonale opracované. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na skutočnosť, že stavba bude mať veľmi dlhú životnosť, dokonca aj niekoľko desaťročí.

Získavate domčekdreveny pristresek ostatani 5

Je tiež jasné, že prístrešky na auto môžu mať buď pultovú, alebo tiež sedlovú strechu. Záleží len na vás, aký prístrešok uprednostňujete? Rovná strecha s jednostranným sklonom je väčšinou najpredávanejšie variantom. Ďalšou možnosťou je sedlová strecha, ktorá je symetricky rozdelená na dve polovice. Vaše vozidlo tak vlastne získa akýsi domček.

Rodí sa viacúčelový objekt

Napríklad je možné pridať niektoré garážové príslušenstvo. Trebárs môže byť garáž spojená s kôlňou, skladom. Záleží na tom, čo potrebujete. Takže dostanete ďalší viacúčelový objekt, ktorý vám poskytne veľa priestoru na použitie. Napríklad môžete mať v kôlni schované základnej náradia na auto alebo sklad iných vecí. Takáto multifunkčná funkcia môže byť veľmi užitočná.