2.10.2017

Hľadáte prístrešok pre svoje vozidlo, ktorý by rešpektoval moderné trendy? Potom vedzte, že v súčasnosti doslova a do písmena letí dizajnové multifunkčné prístrešky. Ponúkajú sa v celej škále rôznych podôb, z ktorej si môžete vybrať podľa vlastného gusta. Paleta prístreškov tak splní rôzne a veľmi široké nároky. Spokojný bude naozaj každý.

Skúste aj prístrešok pre dve vozidlá1designcarport 000

Pokojne si môžete priať aj prístrešky na dve autá. Takáto požiadavka je dnes úplne bežný, pretože veľa rodín si už nevystačí s jedným vozidlom. Potrebuje dve autá a obe samozrejme chce ukryť pred nepriazňou počasia. Muž aj žena jazdí do práce v rozličný čas, potrebujú doviezť deti do školy, vyzdvihnú je z krúžkov. Existujú rôzne typy prístreškov, kam sa zmestia dve vozidlá. Nemusí ísť len o jednoduché radovej státie pre dve autá. Pokojne môžete využiť rôzne atypické státie, doplnené potrebné nejakým objektom.

Prepojenie s domom je trendom

V prípade, že chcete iba prístrešok na jedno auto, začínate samozrejme u úplne jednoduchého a úplne minimalistického riešenie v podobe štyroch stĺpikov a plochej strechy. Môžete ale dôjsť aj k oveľa sofistikovanejšiemu riešeniu ponúkajúcemu treba aj nejaký ďalší priestor na náradie atď. Alebo môže byť prístrešok vhodne prepojený s domom, čo je ďalší z trendov. Dôraz je pritom vždy kladom na moderný dizajn.

Jednoduchý hladký kovový dizajn

Hotové prístrešky s plochou strechou a trebárs aj moderne designovanými bočnicami sú dnes in. Ak využijete prístrešok s bočnicami, máte vlastne jednoduchú garáž a vaše vozidlo bude vždy v rovnakých podmienkach vnútri i vonku, čo je obrovské plus pre jeho životnosť. Obzvlášť moderné sú dnes oceľové či hliníkové prístrešky. Jednoduchý a hladký lesk kovu ponúka skutočne veľmi pestrú paletu podôb, ktorá sa dá prispôsobiť ako klasickému rodinnému domu, tak moderné vile.