7.10.2017

Najlacnejšie a pritom zároveň s veľmi dlhou životnosťou. Pripadajú vám tieto dve požiadavky na prístrešky na auto úplne protichodné? Ukážeme vám, že to tak byť nemusí. Naopak, ide o spojité nádoby, tieto požiadavky ide v dnešnej dobe, s dnešnými výrobnými technológiami realizovať celkom bez väčších problémov.

Kvalitné riešenie, ktoré vydržia rokypristresky na auta 1


Financie dnes hýbu svetom a nie inak je tomu aj v prípade, že teraz chcete zakúpiť prístrešok na auto. Určite chcete prístrešok zaobstarať čo najlacnejšie, nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze, to je samozrejmé. Pritom by ste ale radi zaobstarali také riešenie, ktoré vám vydržia nejaký čas, napríklad aj niekoľko rokov a nebudete ho musieť po pár rokoch, alebo dokonca treba po obyčajnom roku vymieňať za iné. Našťastie sa zo súčasnej ponuky prístreškov sa dá vybrať naozaj kvalitné, ktorý vydrží dlhé roky.

Ochranná vrstva zabraňuje korózii


Optimálnym riešením je v tomto smere hliníkový prístrešok. Hliník je veľmi ľahký kov, ktorý ale na druhú stranu ponúka naozaj vynikajúce konštrukčné vlastnosti. Eloxovaný hliník nekoroduje, neohrozuje ho vzdušná vlhkosť. Eloxovaná vrstva oxidu hliníka na povrchu koróziu zabráni. Konštrukcia takéhoto prístrešku je preto samonosná a veľmi ľahká. Veľmi ľahko sa s ňou manipuluje, čo je obrovská výhoda. A pokojne sa dá aj podľa potreby premiestniť.

Nevyžaduje takmer žiadnu údržbu


Ako strešná krytina na tieto typy prístreškov na auto sa veľmi často používa polykarbonát. Popisovaný materiál je vybavený spravidla obojstranným UV filtrom. Vďaka tomu má strešná krytina vynikajúce izolačné vlastnosti. Skvele izoluje. Ochrana proti UV žiareniu je v tomto prípade prakticky stopercentná. Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, kotví sa zvyčajne do betónu. Prístrešok nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Vlastne úplne stačí, keď ho občas osprchujete záhradnou hadicou.