25.10.2017

Na záhrade a v okolí svojho domu nepotrebujete len prístrešok na auto, ale aj veľa ďalších prístreškov na iné veci. Trebárs na záhradnú techniku, nábytok navonok, záhradné stroje. Bude je tak možné ochrániť pred nepriazňou počasia a tiež pred zlodejmi, vlastne pred obojím.

Pozor, nech nevyhodíte peniaze zbytočnepristresky na auta 10

Jeden prístrešok na auto, aj keď bude väčších rozmerov, väčšinou nestačí na zakrytie všetkých dôležitých vecí, ktoré na záhrade máte a potrebujete ich na zimu upratať. Preto budete potrebovať ešte ďalšie prístrešky a mali by ste si dobre premyslieť aké, aby ste si vybrali správne a kúpili také, ktoré vám budú dobre slúžiť a pre daný účel sa hodí. Ak vyberiete zle, nevhodne, môže sa stať, že ste zbytočne vyhodili peniaze, pretože následne budete musieť kupovať ďalšie.

Hodí sa domček aj plachtové riešenie

Kam s vonkajším záhradným nábytkom? Môžete ho zožať napríklad do kôlne, ale rovnako dobre umiestniť do zimnej záhrady, ak takú máte. Tam si tak napríklad môžete vybudovať aj zimné posedenie pre chladné dni. Vhodným riešením je napríklad aj záhradný domček, ktorý sa tiež môže stať šikovným úkrytom pre náradie, stolík, stoličky, proste všetko, čo je na záhrade potreba. Pre záhradnú techniku a ďalšie veci niekedy postačí aj plachtový prístrešok, ktorý ponúka dostatočnú ochranu.

Vášmu autu postačí aj pergola

Keď premýšľajú o tom, aké prístrešky na auto parkovacie státie sú najlepšie, potom vedzte, že veľa ľudí si vyberie ako prístrešok pergolu. Áno, aj to je samozrejme možné. Pergola tak môže byť viacúčelovým objektom. V lete poslúži na posedenie, v zime, ako prístrešok pre auto. Aj tak sa dá lacno vyriešiť garážovanie. Nepotrebujete pevnú garáž, leto vaše vozidlo prežije vonku a na zimu má dostatočný úkryt. Ďalším možným riešením sú mobilné úkryty, ktoré zahŕňajú napríklad plášte natiahnuté na kovových profiloch.