Hliníkový prístrešok Victoria 5000 - lacná a kvalitná ochrana vášho auta

Victoria 5000 je hliníkový prístrešok na auto so 4 stĺpikmi, ktorý prekvapí nielen svojím moderným vzhľadom, ale aj vysokou kvalitou a nízkou cenou. Dokonalé riešenie pre všetkých, ktorí nechcú alebo nepotrebujú investovať veľa peňazí do drahej murovanej garáže.

Foto - lacné hliníkové prístrešky na auto

Ďalšie dôvody, prečo chcieť pre svoje auto prístrešok Victoria 5000

Tento lacný prístrešok ochráni váš automobil pred dažďom, krúpami alebo opadaným lístím, ale aj korózii a prehrievaním interiéru. Ako? Pomocou priesvitného, takmer nerozbitného a bezúdržbového zastrešenia z polykarbonátu - s nosnosťou 100 Kg/m2 a UV filtrom. Vysoká svetelná priepustnosť materiálu potom umožní rovnomerné presvetlenie celej plochy prístrešku. Nosnú montovanú konštrukciu tvorí eloxovaný hliník a galvanizovaná oceľ odolná voči korózii machu a plesniam, ktorá takisto nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Životnosť pritom dosahuje aj viac ako 25 rokov.

Rýchla montáž a mobilita

Lacný hliníkový prístrešok Victoria 5000 má jednoduchú stavebnicovú konštrukciu, montáž tak vo dvojici zvládnete svojpomocne. Nie sú potrebné žiadne základy ani špeciálne náradie. Dá sa ukotviť na akýkoľvek povrch, stačí sa teda držať priloženého návodu a nový prístrešok pre auto je na svete raz dva. Navyše ho môžete kedykoľvek demontovať, schovať alebo presunúť niekam úplne inam.

Navštivte náš katalog a objednajte si lacný prístrešok na auto v štýlovo čiernej farbe a zaistite svojmu automobilu bezpečné a kvalitné kryté parkovanie po celý rok.

akce