Drevené prístrešky na auto

dsc 0029

Hľadáte prístrešok pre automobil, ktorý bude ladiť s drevenou pergolou pri dome, chaty aj celou záhradou? Má moderný vzhľad a vydrží chrániť auto pred rozmarmi počasia desiatky rokov? Máme ho pre vás - drevený prístrešok One Trade tej najvyššej kvality, s možnosťou prispôsobenia na mieru...

Moderné materiály - záruka kvality a komfortu

Drevené prístrešky na auto One Trade ® sú vrcholom kvality a elegancie, za ktorú vďačí kombinácii moderných materiálov ako je lepené vrstvené drevo a polykarbonát. Ktorý má dlhú životnosť a výborne odolávajú klimatickým vplyvom, takže si jednoducho udržujú dlhotrvajúci pútavý vzhľad.Ako je to možné? Vrstvené lepené drevo tvoriaci konštrukciu prístrešku je ošetrené impregnačným náterom. Výborne znáša vlhkosť, takže sa pod jej vplyvom po čase nekrúti ani nepraská, ale má stabilný, pevný tvar. Zároveň má vyššou odolnosťou voči ohňu, hodí sa preto aj do náročnejších podmienok.Drevené prístrešky, či už pre upevnenie k stene alebo samonosné, zastrešuje polykarbonátová doska s efektívnym UV filtrom a schopnosťou pri súčasnom zatienení plochy prístrešku zabezpečiť aj jeho rovnomerné, dostatočné presvetlenie.

Prispôsobte si dizajn podľa seba

Neradi počujeme, že niečo nejde. Preto dodávame drevené prístrešky One Trade® nielen v rôznych modelových variantoch a typizovaných rozmeroch, s možnosťou výberu z 12 odtieňov dreva a 3 farieb polykarbonátu, ale aj s rozmermi ... na mieru vašim predstavám.Prístrešok si môžete dokonca skúsiť sami navrhnúť potrebné hneď teraz prostredníctvom jednoduchého 3D plánovača.

3D PLÁNOVAČ PRÍSTREŠKOV

CarportVisNavrhnite si prístrešok presne podľa vlastných predstáv s pomocou 3D plánovača

Stiahnuť 3D plánovač

Jednoduchá a rýchla montáž prístrešku

Drevený Carport si navyše môžete zmontovať aj svojpomocne - všetko potrebné je súčasťou balenia - a ušetriť tak za odbornú montáž našou spoločnosťou. Ak si na to však netrúfate, alebo sa vám len nechce do podobných vecí púšťať, nevadí. Prístrešok vám dovezieme a zmontujeme. Rýchlo a profesionálne.Objednajte si drevený Carport, ochráňte vaše vozidlo bez veľkých investícií na dlhé desaťročia, a doplňte svoju záhradu či chatu o veľmi estetický prvok.

Plánik pre prístrešok na Dve autá typ 12 na stiahnutie TU.

Máte otázku ohľadom prístrešku? Neváhajte a kontaktujte nás.