Hliníkové prístrešky - maximálna kvalita

kc double

8 modelových sérií a mnoho rôznych prevedení, napriek tomu je každý hliníkový dizajnový prístrešok One Trade ® originál a má svoj ​​nezameniteľný vzhľad i vlastnosti. Prémiová kvalita a široké možnosti prispôsobenia, sú však tým, čo majú vždy spoločné.

Nemusíte sa zdržovať údržbou

Strešný polykarbonát aj eloxovaný hliník sú materiály s takmer neobmedzenou životnosťou a ľahkou údržbou, ktorú za vás obstará občasný dážď, ktorý zabezpečí, aby bol prístrešok zase ako nový, krásne čistý. Alebo stačí raz za čas opláchnuť prístrešok vodou zo záhradnej hadice - záležitosť iba pár sekúnd či minút.

Bezpečie pre auto, pohodlie pre vás

Hrdza, plesne ani machy nemajú žiadnu šancu. Dlhotrvajúci krásny vzhľad je zaručený. Polykarbonátové zastrešenie je navyše vybavené efektívnym UV filtrom s takmer 100% a UVA a 75% UVB ochranou. Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Takže nielen, že ochráni váš automobil pred prehrievaním interiéru, takže sa v ňom budete cítiť vždy komfortne a presvetlí celú plochu prístrešku. Hliníkové prístrešky majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolajú vetru rýchlosti víchrice alebo orkánu.

Pozrite sa čo všetko vydrží hliníkové prístrešky

Pútavý dizajn a prispôsobiteľnosť

Sortiment obsahuje 8 odelových sérií hliníkových prístreškov, ktoré zahŕňajú ako jednoducho, tak i extravagantne pojaté prístrešky s jedným, dvoma ale aj tromi parkovacími miestami. Vrátane modelu Mini - určeného pre parkovania motorky. Hliníkové prístrešky je ďalej možné usporiadať do niekoľkých zostáv o rôznom rozsahu.Farbu hliníka i polykarbonátu si vyberiete sami. To isté platí pre praktické voliteľné príslušenstvo, ako sú bočné stenové panely pre ochranu voči vetru, mobilné podporné stĺpiky alebo špeciálne hrablo na sneh.To isté platí u farieb hliníka, kde je na výber z desiatok odtieňov palety RAL a niekoľkých farieb polykarbonátu. Pri modeli MLC si navyše môžete vybrať aj ľubovoľný dekor strešného rámu.Jednotlivé modely možno navyše ľahko rozšíriť o doplnkové príslušenstvo, ako je bočný panel proti vetru alebo podporné stĺpiky a podobne. Výhodou je neobmedzená rozšíriteľnosť pomocou spojenia dvoch a viac prístreškov do rôzne veľkých a usporiadaných zostáv.

Multifunkčné využitie

Hliníkové prístrešky One Trade sú síce primárne navrhnuté pre zabezpečenie krytého parkovania automobilu a jeho ochranu pred nepriazňou počasia, ale s obľubou slúži aj ako pergoly u RD, chalúp alebo na zastrešenie predzáhradiek reštaurácií. Prípadný voľný priestor sa dá samozrejme využiť aj pre úschovu materiálu, záhradného nábytku a techniky...