Lacné prístrešky na auto

pristresek victoria

Ako ochránite automobil pred dažďom, krupobitím alebo škodlivým UV žiarením a koróziou bez veľkých investícií? Prekvapivo ľahko - lacným hliníkovým prístreškom na auto. Okrem výhodnej ceny prekvapí svojim dizajnom a prémiovou kvalitou... Presvedčte sa sami a prečítajte si naše recenzie.

Zastrešenie pre auto za zlomok ceny garáže

Bežná murovaná garáž vás môže kľudne vyjsť aj na niekoľko desiatok tisíc eur. Lacný prístrešok na auto pritom získate už od 1 316 euro. Jediným správnym rozhodnutím tak ušetríte veľa peňazí, ale aj času a nervov spojených s výstavbou garáže. Pretože nepotrebujete žiadne základy ani stavebníkov. Carport jednoducho zmontujete vo dvojici svojpomocou, kdekoľvek budete chcieť, bez predchádzajúcich skúseností.

Ochrana proti UV žiareniu a nepriaznivému počasiu

Lacné prístrešky na auto sa skladajú z hliníka a galvanizovanej ocele, a zastrešenie zaisťuje nerozbitný viacvrstvový polykarbonát s takmer 100% účinným UV filtrom a nadštandardnou svetelnou priepustnosťou. Automobil zaparkovaný pod prístreškom je tak úplne v bezpečí pred rozmarmi počasia. Žiadne priehlbiny od krúp, hrdza ani toľko nenávidené tropické teploty v interiéri po niekoľkohodinovom parkovaní na jednom mieste. Vo vnútri automobilu je trvalé a príjemné klíma... Navyše je prístrešok dobre presvetlený po celej ploche.

Najobľúbenejší prístrešok typ victoria

Dlhá životnosť bez nárokov na údržbu

Galvanizovaná oceľ, hliník a polykarbonát sú mimoriadne odolné a stálofarebné materiály, vďaka ktorým vám prístrešok bude dobre slúžiť celé desaťročia, napríklad aj 25 rokov a viac. A to v podstate bez nárokov na údržbu - tú za vás obstará občasný dážď, prípadne stačí vziať do ruky záhradnú hadicu a carport je za pár sekúnd zase ako nový, elegantný a čistý. A čo záruka? Tú od nás dostanete rovno na 10 rokov. Objednajte si lacný prístrešok na auto, zaistite mu bezpečné kryté parkovanie a ušetrite peniaze. Stačí nás kontaktovať.

Prejsť do e-shopu a objednať lacný prístrešok na auto