Arcadia - štýlový prístrešok za bezkonkurenčne nízku cenu

Lacný prístrešok na auto Arcadia má stavebnicovú konštrukciu z eloxovaného hliníka, galvanizovanej ocele a zastrešenie z nerozbitného polykarbonátu s nosnosťou 150 Kg/m2 a UV filtrom, ktorý je takmer 100% bezúdržbový. Korózia, mach ani pleseň nemajú šancu. Preto si dokáže udržať svoj ​​pútavý vzhľad aj po mnoho a mnoho rokov. A zároveň zabezpečiť najvyššiu úroveň ochrany vášho automobilu pred nepriaznivými vplyvmi počasia, ako je dážď, krupobitie alebo UV žiarenie, čím zabráni vzniku hrdze, blednutie laku...

Model Arcadia nie je len "obyčajný" prístrešok na auto, ale štýlové a multifunkčné zastrešenie. Okrem osobného automobilu, môžete pod prístrešok schovať treba aj loď. Prípadne záhradnú techniku​​. Prístrešok je priestorný aj pre umiestnenie záhradného nábytku, takže hravo nahradí pergolu alebo altánok.

 

Montáž behom okamihu

Všetky lacné hliníkové prístrešky na auto, teda Arcade aj Victoria, majú stavebnicovú konštrukciu. Vo dvojici tak prístrešok dokážete ľahko zmontovať svojpomocne behom pár hodín. Bez predchádzajúcich skúseností alebo prípravy základov.

Nadštandardná záruka

Aká je bežná životnosť prístrešku Arcadia? Aj viac ako štvrť storočia. Záruku získate na prvých 10 rokov.